Zinkové mydlo so sírou, 100 g
Zinkové mydlo so sírou, 100 g
Zinkové mydlo so sírou, 100 g

Zinkové mydlo so sírou, 100 g

ID produktu6638
Zinkové mydlo 3 v 1, receptúra, ktorá je veľmi citlivo poskladaná s ohľadom na našu pokožku.Viac informácií
5,80 EUR 4,79 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Zinkové mydlo 3 v 1, receptúra, ktorá je veľmi citlivo poskladaná s ohľadom na našu pokožku. Toto mydlo vás bude baviť, hladkať a rozmaznávať na tvárach, vo vlasoch aj po tele.

 1. Na očistu tváre
 2. Pre krásny vlas a zdravú vlasovú pokožku
 3. Na očistu celého tela
 4. Aktívne použité ingrediencie

  Oleje, ktoré sú v mydle zastúpené: Mandľový, slnečnicový a kokosový. Tieto oleje sú v dnešnej dobe natoľko známe, že nie je potrebné predstavovať ich účinky.

  Kokosové mlieko je v kozmetike pokladom na pokožku. Táto tekutina je cenená pre svoju jedinečnú schopnosť účinne hydratovať pokožku a je takým indikátorom na doplnenie stratenej energie. Všeobecne sa vie, aké má vynikajúce účinky na a preto je významnou zložkou v mydlách, krémoch a ďalších kozmetických prípravkoch.

  Síra sa vyskytuje v cesnaku, brokolici, v mrkve, ľanové semienko, repa, kapusta. Síru tiež nájdeme v rasci, majoránke, fenikle, v chmeli a tiež v ovocí. Síra sa nachádza vo všetkých bunkách nášho tela. Pomáha veľmi efektívne upokojiť podráždenú, zapálenú pokožku. Síra je účinná proti rastu húb a plesní. Síra dezinfikuje a chráni proti negatívnemu pôsobeniu žiarenia, znečisteniu a dokáže vzdorovať proti baktériám. Síra sa nachádza ako v potravinách, tak aj v kozmetike. Naši predkovia ju účinne používali vo vysokej koncentrácii pri liečbe svrabu. Síra používali naše babičky na liečbu mnohých kožných ochorení vďaka svojim antibakteriálnym a antiseptickým účinkom.

  Oxid Zinečnatý alebo zinok sa v dnešnej dobe pridáva nielen do mastí, ale posledné výskumy preukázali, že je jedným z najdôležitejších minerálov pre pleť. Jeho účinky sú dnes všeobecne známe, ale za zmienku stojí spomenúť jeho hojivé účinky ako na problematickú pleť, tak na problém s lupinami a mastnou pokožkou.

  Zinok spolu so sírou a kokosovým mliekom tvorí doslova v mydle poklad.

  Mydlo bolo pripravené metódou za tepla, to znamená, že kokosové mlieko bolo pridané do mydla v čase, keď bol hydroxid sodný už zneutralizovaný a nedošlo k poničeniu týchto báječných účinkov v kokosovom mlieku a ďalších zložkách!

  Upozornenie

  Mydlo vďaka síre nevonia príliš vábne, ale na pokožke pri umývaní nezostáva vôňa žiadna.

  Použitie

  Zinkové mydlo je vhodné použiť na tvár, na pokožku celého tela a taktiež ako tuhý šampón. Vyhnite sa kontaktu s očami!

  INCI

  Sodium Sunflowerseedate, Sodium Almondate, Aqua, Glycerín*, Coconut milk, Zinc Oxide, Powder sulphur, Charcoal (* glycerín vznikol prirodzenou cestou zmydelnenia)

Parametre
Jednotková váha (g)100
Najčastejšie použitieOsobná hygiena
Veľkosť balenia (ks)1
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko