Egyptská Luxusná Lufa s bavlnenou šnúrkou, 100 g
Novinka

Egyptská Luxusná Lufa s bavlnenou šnúrkou, 100 g

ID produktu6886
Novinka
Lufa je skvelým kúpeľovým doplnkom ale aj prostriedkom pri výrobe mydla. Buďte kreatívni a vytvorte si vlastné peelingové mydlo.Viac informácií
2,32 EUR 1,92 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis
  • Lufa je prírodná huba, biologicky odbúrateľná, získaná vysušením rastliny Lufa Cylindrica.
  • Je to teplomilná, jednoročná, popínavá rastlina. Po vysušení sa využíva ako huba na riad alebo umývanie tela. Je jemná, nedráždi pokožku, znesie aj mechanickú záťaž a je netoxická.
  • Jej štruktúra pôsobí ako peeling a zároveň prekrvuje Vašu pokožku. Pomáha pri odstraňovaní prejavov celulitídy a omladzuje Vašu pleť. Po namočení vo vode znásobí svoj objem, je mäkšia a pružnejšia.
  • Lufa je skvelým kúpeľovým doplnkom ale aj prostriedkom pri výrobe mydla. Buďte kreatívni a vytvorte si vlastné peelingové mydlo.
  • Každá lufová huba by mala vydržať minimálne 4-6 týždňov, pri správnom zaobchádzaní až 3 mesiace. Medzi jednotlivými použitiami sa uistite, že je huba úplne suchá. Tým predĺžite jej živnostnosť.
  • 100% prírodný produkt - efektívna exfoliácia - jemná textúra
Parametre
Jednotková váha (g)100
Najčastejšie použitieOsobná hygiena
Šírka (mm)20
Veľkosť balenia (ks)1
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko