Výroba domácí kosmetiky

Ako začať s výrobou vlastnej kozmetiky? Úplne jednoducho. Máme pre vás recepty na domáce krémy, mydlá, farby na vlasy, ai. Sú to osvedčené recepty, vďaka ktorým vyrobíte skvelé ošetrujúce produkty ľavou zadnou. Výroba domácej kozmetiky je veľmi zábavná, jednoduchá, a navyše ušetríte aj nejakú tú korunku. Výroby domácej kozmetiky sa nemusia obávať ani úplní začiatočníci. Stačí naštudovať zopár základných pravidiel a pôjde vám to samo.

Výhody domácej kozmetiky: 1. Poznáte zloženie produktu. 2. Vyrobíte si kozmetiku úplne na mieru potrebám vašej pokožky. 3. Je lacnejšie. 4. Šetríte životné prostredie a neplytváte obaly. 5. Máte 100% istotu, že vaša kozmetika nie je testovaná na zvieratách. 6. Môžete produkt vyrobiť v niekoľkých voňavých variantoch. 7. Z výroby kozmetiky môžete mať zaujímavý koníček. 8. Skvelý nápad na darček, poznáte to, najlepší darček je ten, čo sa vyrobí z lásky. 9. Vyrobíte presne také množstvo, aké potrebujete. 10. A to najlepšie na koniec, vaša pokožka bude zdravá a vyživená.

Parametre
Doba prípravy (min)
(49)
(1)
(23)
(9)
Náročnosť prípravy
(50)
(32)
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko