Voňavé kvietko

Popis

Radi by sme Vás informovali o rozšírení našej ponuky o nové kvetové esencie s vôňou Ruže, ktorú prináša spoločnosť ZROZENÍ. Voňavé kvetové esencie sú bohaté na bioaktívne látky liečivých rastlín a obsahujú výťažky zo vzácnych olejov kvetov a bylín telu prospešných. Ich dôležitou súčasťou sú aj výnimočné pramenité vody z Francúzska a Čiech, ktoré im dodávajú jemnú rezonanciu čistej prírody v tej najvyššej kvalite.

Vďaka tomu, že esencie nie sú monokomponentné, tzn. že neobsahujú iba jednu kytičku, ale vytvárajú synergické pôsobenie všetkých jej súčastí s viacerými kvietkami, majú širšie zameranie. Celkové pôsobenie kvetových esencií Hladenie Duše Bábätka , Strom Života , Ružové osvieženie a Svitanie je možné využiť nielen pri samotnom pôrode, či v tehotenstve, ale pomáhajú a podporujú v najrôznejších situáciách aj v bežnom živote, teda kedykoľvek je potrebné.

Preto sa jednotlivé kvetové esencie vyskytujú v rôznych kategóriách, ale s aktuálnym popisom ich pôsobenia pre danú situáciu a pre danú tému. Aj v tom je výnimočnosť nových esencií ZRODENIE.

 

Voňavé kvetové esencie sa zvonku používajú nielen na osvieženie, ale predovšetkým na harmonizáciu a vyladenie emócií a psychiky do „čistej tóniny“ cez emočnú časť mozgu (amygdalu) av procese psychosomatiky efektívne pôsobia aj na telesnej rovine. A cez energetické dráhy, body a reflexné zóny, ktoré sú vstupné brány pre čisté bio-rezonancie, pôsobia blahodárne v celom tele, kedy sa postupne dostávajú ku všetkým bunkám a vylaďujú v nich vzniknuté disharmónie.

Toto pôsobenie sa dá výstižne nazvať ako „kytičková akupunktúra“ a ich pôsobenie na naše telo je merateľné aj na prístroji EAV (elektroakupunktúra podľa Dr. Reinholda Volla). Viac o pôsobení a účinkoch nových esenciách ZRODENIA, a pre kvetovú esenciu Svitania aj pre vnútorné použitie, sa môžete dozvedieť v knihe Motýlí masáže pre Novorodence (Maitrea, 2016), kde je spomínaným esenciám venovaná značná časť textu a tiež podrobný popis spôsobov používania. Túto knihu tiež nájdete v ponuke „KVETOVEJ ESENCIE“ a to v kategórii Knihy.

Esencie ZRODENIA vznikli približne pred rokom, teda koncom roka 2016. Prvotným zámerom oblasti ich pôsobenia bolo predovšetkým pôrodníctvo, teda obdobie tehotenstva, pôrodu a šestonedelia pre novo rodiace sa mamičky a ich bábätká, kedy jemne a do hĺbky pôsobia na emočné, mentálne, telesné a zmyslovej rovine.

zrodenie_tehotna žena

A ako sa to často v živote stáva, čas ukázal, že vďaka širšiemu zameraniu a celkovému pôsobeniu esencií ZRODENIA, významne pomáhajú deťom nielen po pôrode, ale aj v celom období ich detstva. Veľmi sa im páči, majú ich rady a tiež si samotné dokážu o nich už povedať a často si o nich aj hovoria.

Skrátka, bez Ružového obláčika už nechcú zaspávať, a tiež chcú byť hladené pomocou voňavých Konejšivých dotykov. Preto vznikol a začína sa zavádzať aj koncept starostlivosti o deti s názvom „Kytičkové detstvo s vôňou Ruže“ do materských škôlok či škôl. Voňavé kvetové esencie rovnako účinne opatrujú, pomáhajú a podporujú aj ženy v každom období ich života, a to až po vek „Múdre ženy“. Preto vzniká aj koncept „Kytičkové pohladenie s vôňou Ruže pre Ženu a jej vnútorné Dieťa“ a „Kytičkové pohladenie s vôňou Ruže vo veku Múdrej ženy“.

A tiež sa otvára spolupráca aj pre mnohé ženské kruhy, kde skúsené lektorky učia ženy „kytičkovému opečovávaniu“ ich ženského sveta na rôznych úrovniach. V poslednom období sa tiež začalo „kytičkové opečovávání“ špecificky zamerané aj pre Dom seniorov. A to nielen pre samotných klientov, ale aj pre opatrovateľov, ktorí potrebujú tiež podporiť vo svojom náročnom poslaní.

Voňavé kvetové esencie sa tiež stávajú súčasťou rôznych terapií, kde podporujú deti aj dospelých v procese ich liečenia. Emočného či mentálneho, a vplyvom pôsobenia psychosomatiky i telesného.

Výborné skúsenosti sa napr. ukazujú aj v „kytičkovom opečovávaní“ predčasniatok na neonatologických oddeleniach a následne aj pri Vojtovej terapii. Dokonca sa esencie skvele osvedčili pri podporení „kvality života“ v onkologickej a paliatívnej liečbe.

A nakoniec, „voňavé kvietko“ pomáha aj v bežnom živote pri najrôznejších momentoch a situáciách, kedy potrebujeme telo opečovať či podporiť . Alebo keď sa chceme iba tak osviežiť. Zdá sa, že fantázii sa medze nekladú a „voňavá kvietková pomoc“ prichádza často tam, kde ju skúsime…

Ako prvé začali esencie ZRODENIA používať vo svojich tehotenských kurzoch av rámci popôrodnej starostlivosti pôrodné asistentky, detské či neonatologické sestry, duly a ženy starajúce sa o budúce mamičky a ich bábätká. Je pre nás veľkou radosťou, že sa teraz cez e-shop Eko Koza otvára možnosť začať používať voňavé kvetové esencie aj pre Vás, pre širokú verejnosť.

 

Prajeme vám voňavé a liečivé kytičkové vylaďovanie.

Viac sa budete môcť postupne dozvedať o nových aktivitách ohľadom používania esencií ZRODENIA nielen v pôrodníctve, ale aj na neonatológiách, pri rôznych terapiách, rehabilitáciách, v Domoch pre seniorov a pod.

www.zrodení.com

 

Voňavé kvietko
Vytvorené2. 2. 2023
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko