Ako doma vykúzliť hrejivú jesennú atmosféru?

Popis

Ako doma vykúzliť hrejivú jesennú atmosféru?
Kto by nemiloval jeseň, farebné listy, huňaté svetre, čas na pečenie, veľa podvečerného tvorenia , svižné prechádzky, studený vzduch, horúci čaj ... A toľko nádherných vôní, ktoré robia jeseň jeseňou. Vône dokážu podčiarknuť krásu každého ročného obdobia. Prečo si ich teda poriadne neužiť?

jeseň01

Vychutnajte si jeseň naplno

Na jesene a jeho vôňach je niečo tak pekne utišujúce, milé a pokojné. Svieže leto plné čerstvých kvetov a ovocia strieda zemitá vôňa jesene, neskorej úrody a padajúceho lístia. Jablká, hrušky a tekvica, doplnené škoricou, klinčekmi a pomarančom. Práve vôňa linúca sa z rúry pri pečení tekvicového koláča nás inšpirovala k dnešnému článku, chceli sme si jeseň a jeho hrejivú náladu užiť nielen pri ochutnávaní domácich dobrôt, ale aj pri čítaní obľúbenej knižky aj upratovaní .

Navodiť atmosféru a podporiť imunitu

Vône dokážu priniesť tú pravú atmosféru, povzbudiť, alebo naopak upokojiť, ale treba aj vrátiť nás v čase, veľa našich spomienok je vôňami totiž doslova presýtená. Rozptýlené esenciálne oleje tiež vedia prečistiť a osviežiť vzduch, a pretože ich väčšina zvládne zneškodniť rôzne vírusy a ďalšie potvorky, pomáhajú proti prechladnutiu, chrípke alebo nádche.

A celý článok nájdete tu.

Ako doma vykúzliť hrejivú jesennú atmosféru?
Vytvorené2. 2. 2023
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko