A predstavuje sa vám....Bambucké maslo

Popis

Bambucké maslo meno moje . Som rodený cestovateľ. Hoci mojím domovom je Afrika ľudia ma majú tak v obľube, že za nimi precestujem svet. S ľuďmi si spravidla vždy dobre rozumiem. Som kožným lekárom a špecializujem sa teda na choroby kože. Liečim suchú pokožku, ekzémy aj slnečné spáleniny . Možno pôsobím príliš krehko, napriek tomu mám dosť sily.

Mráz a chlad ma dobre poznajú a nepúšťajú sa so mnou do krížika, pretože vedia že so mnou nemajú šancu. Keď so mnou ľudia namažú v chladných mesiacoch, dobre to pocítia, ako im skvele chránim pokožku pred zimou.

V každej domácnosti sa cítim dobre, nie som žiadna dámička aby som si diktovalo maniere . Nemusím spať v chladničke alebo v chladnej miestnosti, mne je to jedno. Len tak ma niečo nerozhodí ale napriek tomu keď ucítim teplo roztopím až som z toho tak nejako „namäkko“.

Nerobím rozdiely, či muž, žena alebo dieťa nepotrpím si na nejaké špecializácie ako to mávajú ľudskí lekári vo zvyku. Ja pomáham všetkým a som prvou voľbou, keď ľudia prechádzajú na prírodnú kozmetiku.

Výsledok obrázku pre shea butter

Ľudia ma naozaj milujú a ja sa tomu nebránim . Pozývajú ma nielen na prípravu kozmetiky ale aj na výrobu čokoládových pochúťok.

Príslušnice ženského pohlavia majú nutkanie družiť ma s esenciálnymi olejmi . Čo na to hovorím ja? No, pravdu povedať nebránim sa, niekedy nie je zlé pracovať v páre alebo v skupine. Človek predsa nemusí byť na všetko sám, a aj medzi esenciálnymi olejmi je plno skutočných odborníkov na plesne nôh, štiepance od hmyzu a iné veci na ktoré ja nestačím.

O svojich klientov sa naozaj zaujímam a niektorí potrebujú moju starostlivosť intenzívne a ja potom volám na pomoc bavlnené rukavice alebo ponožky, aby som mohlo byť v kontakte s klientom celú noc.

Som rado, že som sa vám mohlo predstaviť a videli ste ma aj v inom svetle. Som si vedomé toho že môj vzhľad je veľmi nenápadný , a to ma možno činní neatraktívnym ale tým ja si nelámu hlavu. Tisíce mojich spokojných klientov vie, že sa na mňa môžu spoľahnúť.

A predstavuje sa vám....Bambucké maslo
Vytvorené2. 2. 2023
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko