A predstavuje sa vám....Bambucké maslo

Popis

Bambucké maslo meno moje . Som rodený cestovateľ. Hoci mojím domovom je Afrika ľudia ma majú tak v obľube, že za nimi precestujem svet. S ľuďmi si spravidla vždy dobre rozumiem. Som kožným lekárom a špecializujem sa teda na choroby kože. Liečim suchú pokožku, ekzémy aj slnečné spáleniny . Možno pôsobím príliš krehko, napriek tomu mám dosť sily.

Mráz a chlad ma dobre poznajú a nepúšťajú sa so mnou do krížika, pretože vedia že so mnou nemajú šancu. Keď so mnou ľudia namažú v chladných mesiacoch, dobre to pocítia, ako im skvele chránim pokožku pred zimou.

V každej domácnosti sa cítim dobre, nie som žiadna dámička aby som si diktovalo maniere . Nemusím spať v chladničke alebo v chladnej miestnosti, mne je to jedno. Len tak ma niečo nerozhodí ale napriek tomu keď ucítim teplo roztopím až som z toho tak nejako „namäkko“.

Nerobím rozdiely, či muž, žena alebo dieťa nepotrpím si na nejaké špecializácie ako to mávajú ľudskí lekári vo zvyku. Ja pomáham všetkým a som prvou voľbou, keď ľudia prechádzajú na prírodnú kozmetiku.

Výsledok obrázku pre shea butter

Ľudia ma naozaj milujú a ja sa tomu nebránim . Pozývajú ma nielen na prípravu kozmetiky ale aj na výrobu čokoládových pochúťok.

Príslušnice ženského pohlavia majú nutkanie družiť ma s esenciálnymi olejmi . Čo na to hovorím ja? No, pravdu povedať nebránim sa, niekedy nie je zlé pracovať v páre alebo v skupine. Človek predsa nemusí byť na všetko sám, a aj medzi esenciálnymi olejmi je plno skutočných odborníkov na plesne nôh, štiepance od hmyzu a iné veci na ktoré ja nestačím.

O svojich klientov sa naozaj zaujímam a niektorí potrebujú moju starostlivosť intenzívne a ja potom volám na pomoc bavlnené rukavice alebo ponožky, aby som mohlo byť v kontakte s klientom celú noc.

Som rado, že som sa vám mohlo predstaviť a videli ste ma aj v inom svetle. Som si vedomé toho že môj vzhľad je veľmi nenápadný , a to ma možno činní neatraktívnym ale tým ja si nelámu hlavu. Tisíce mojich spokojných klientov vie, že sa na mňa môžu spoľahnúť.

Vytvorené2. 2. 2023
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko