VOONO Henna orange, 100 g
VOONO Henna orange, 100 g
VOONO Henna orange, 100 g

VOONO Henna orange, 100 g

ID produktu6761
Oproti COPPER je farba ORANGE jemnejšia, tlmenejšia a prirodzenejšia. S hennou ORANGE budete budiť dojem, že ste pravá ryšavka.Viac informácií
10,21 EUR 8,44 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Oproti COPPER je farba ORANGE jemnejšia, tlmenejšia a prirodzenejšia. S hennou ORANGE budete budiť dojem, že ste pravá ryšavka.

Prášok zalejte vodou o 60 - 90 °C. Farbu stačí mať na hlave 45 min. Detailný návod na použitie nájdete v príbalovom letáku. Finálny výsledok samozrejme závisí od vášho predchádzajúceho farebného odtieňa.

Henna orange Oproti COPPER je farba ORANGE jemnejšia, tlmenejšia a prirodzenejšia. S hennou ORANGE budete budiť dojem, že ste pravá ryšavka.

Ako si môžete farbu sami poupraviť?

 • Citrón má PH 2,3 a henna ide do ryšavých
 • Ocot - má PH 2,5 a henna ide viac do červena (odporúčame jablkový)
 • Pomaranč má PH 3,5 podporuje červený odtieň
 • Ibištekové kvety ich veľmi kyslý odvar sa pridáva pre podporu červenej farby
 • Káva má PH 5 pridáva sa pre sýtejšiu a ľahko tmavšiu farbu
 • Čierny čaj má PH cca 5,5 pridáva sa pre sýtejšiu a tmavšiu farbu

Postup

Prášok s prírodnou vlasovou farbou K zalejte vodou max 50 °C. Farbu stačí mať na hlave 45 min. Detailný návod na použitie nájdete v príbalovom letáku pri produkte a nižšie v popise. Finálny výsledok závisí od vášho predchádzajúceho farebného odtieňa.

Jednofázové farbenie - všeobecné informácie

Farbenie s hennou prebieha rovnako, ako farbenie bežnou vlasovou farbou. Potrebovať budete misku, vodu, farbu od Voono a ideálne aj teplomer. Na farbenie hennou je zásadná teplota vody, s ktorou prášok z henny zmiešate. Bežne je odporúčaná teplota vody 50 °C, pre červené odtiene je odporúčaná teplota 60-90 °C.

Hennu s vodou premiešajte, konzistencia skôr hustejšie kašičky. Nanášajte po vychladnutí na rozumnú teplotu, aby ste si nepopálili vysokou teplotou farbiacej hmoty pokožku. Ideálne vlasy premiešajte a potom prikryte igelitovú čiapku. Pre dobré pôsobenie henny je nutné udržovať vlasy v teple (skvelé je na igelitovú kúpaciu čiapku nasadiť ešte starú čiapku alebo turban z uteráka).

Ide o prírodné farbenie, preto berte do úvahy, že doba pôsobenia henny sa odvíja od typu vlasov, výrobca uvádza 45 min. až 2 hodiny.

Dvojfázové farbenie (odporúčané na farbenie šedín) - všeobecné informácie

Farbenie vlasov hennou má svoje špecifiká a ako sme už povedali, odvíja sa od typu vlasov a výsledný odtieň je závislý na vašom aktuálnom odtieni vlasov. Takže ak máme kombináciu šedivých a farbených vlasov, šedivé budú po jednofázovom farbení svetlejšie. Aby ste dosiahli rovnaký odtieň, odporúčame dvojfázové farbenie, ktoré spočíva v nasledujúcom postupe.

Vlasy si nafarbíte vlasovou farbou od Voono, odtieň Copper, po 24 hodinách od farbenia si znovu nafarbíte vlasy už vami požadovaným odtieňom vlasovej farby od Voono. Ďalšou možnosťou je nafarbiť si vlasy 2x rovnakým požadovaným odtieňom.

Pre svetlé vlasy a vlasy so šedinami: 1. krok: Odtieň COPPER 30 – 45 min, pauza 30 – 60 min, 2. krok: Požadovaný odtieň 45 min – 2 h

Obsah balenia

 • 1 ks jednorazových rukavíc, 1 ks igelitovej kúpacej čiapky, 1x 100 g farby a podrobný návod na použitie

Zloženie

 • 100% rastlinné, vegánske
 • bez peroxidu, bez amoniaku
 • ajurvedskej

INCI

 • Indigo, henna lawsonia, Amla, Harad, Shikakai, Brahmi, Bhringraj
Parametre
FarbaOranžová
Jednotková váha (g)100
Najčastejšie použitieStarostlivosť o vlasy
Veľkosť balenia (ks)1
ZnačkaVoono
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko