Valentínske afrodiziakálne masážne sviečky

Valentínske afrodiziakálne masážne sviečky
Zakúpte si jednotlivé zložky hneď pod postupom
Popis
Budete potrebovať:
 

 

02.png

 

Postup:
 
Najprv je potrebné pripraviť knôt . Vo vodnom kúpeli rozohrejte trochu sójového vosku, nechajte rozpustiť a nastrihané kúsky knôtu v ňom poriadne vyvaľkajte . Vyberte pinzetou a nechajte vosk vo vláknach zatuhnúť na rovnom povrchu (ideálny bude papier na pečenie, ja pre istotu voskovala na nejakej random zmluve, takže mám ultraorezanú fotku schnúcich knôtov).
 
 
Po zatuhnutí prídu na rad pliešky; dierkou pretiahnite celý knôt , a až bude jeden koniec uväznený, kvapnite trochu rozohriateho vosku na dno nádobky a pliešok na vosk priložte ; schne setsakramentsky rýchlo. Pokiaľ máte nádobku vyššiu a knôt dlhší, zafixujte ho napríklad dvoma špajľami.
 
A ideme opäť na kúpeľ, tentoraz už s hmotou na sviečku. Rozpúšťať budeme tentoraz vosk, bambucké maslo, kokosový olej a mandľový olej v pomere 4:2:1:1 . Bohužiaľ som samou radosťou z miešania zabudla fotiť pridávanie jednotlivých zložiek, tak tu máte aspoň fotku Bruce, ako žerie hrušku. Fair enough.
 
 
Do rozpustenej zmesi pridajte esenciálne oleje. Vybrané EO majú údajne afrodiziakálne účinky a keď nič iné, ich kombinácia je fantastická. Najviac som použila ylang-ylang a vanilky , patchouli ich len jemne doplnilo, a vôňa je fakt… valentínska. Mňam.
 
 
Ak máte chuť sa vyšantiť, pridať môžete farbivo (ružová, cooo, cooo?) , prípadne trblietavú micu, zataviť pididarček … fantázii sa medze nekladú.
 
Nakoniec len stačí preliať do kalíškov s pripravenými knôtmi a nechať zatuhnúť!
 
Teda, hovorila som nakoniec? Toto je samozrejme len začiatok! Škrtnite zápalkou a užite si romantiku okorenenú sviečkami , z ktorých nechajte na koži zmes kvapnúť – nepáli, len jemne hreje (nutné je použiť naozaj sójový vosk, ktorý má nižšiu teplotu topenia – s včelím by to až taká prda nebola, respektíve bola – prda končiaca ľahkou popáleninou) , a po vmasírovaní bude koža dokonale jemná a vyživená vďaka maslu a olejom.
 
 
A ak ste aktuálne forever alone , tak si sviečku jednoducho zapáľte len tak – tá vôňa a fakt, že nedýchate žiadne umelotíny, za to stojí.

 

Články
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko