Úžasná domáca voňavka

30 min
Jednoduché
Úžasná domáca voňavka
Tento základ je ideálny pre aromaterapetuické prípravky. Podporuje prenikanie esenciálnych olejov a zlepšuje biologickú dostupnosť.Viac informácií
Suroviny pre tento recept40ml Základu pre výrobu parfumu10ml ľubovoľnej vôneObal na parfum
Jednotlivé suroviny nakúpite hneď pod postupom
Popis

Základ pre výrobu parfémov sa skladá z 97,2% prírodných zložiek, z toho 92% pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Základ na výrobu parfémov ani jeho zložky neboli testované na zvieratách a neobsahuje ftaláty ani glykol.

Čo je denaturácia?

Denaturácia je pridanie ďalšej látky do alkoholu, aby sa nedal použiť na ľudskú spotrebu. Bežne sa používajú glykoly, tie sú ale známe pre svoj silný dráždivý potenciál a iné nežiaduce účinky. V našom základe je však bitrex.

BITREX: Jedná sa o najviac horkú látku zo všetkých látok. Je inertný a bez zápachu, používa sa v malom množstve a dodáva natoľko nepríjemnú chuť, že je produkt nepožívateľný. Bitrex je natoľko nepríjemný, že zabráni náhodnému požitiu. Bitrex je schválený Ecocertom pre bio výrobky.

Ako si teda vyrobiť vlastný parfém za pár minút?

Čo bude treba?

- 40ml Základu na výrobu parfumu

- 10ml ľubovoľnej vône

Ako na to?

Zmiešajte náš základ pre výrobu parfémov a ľubovoľnú vôňu (esenciálny olej, silice, kompozície), a máte báječný domáci parfém s vôňou presne podľa vašich predstáv.

Suroviny
40ml Základu pre výrobu parfumu
Články
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko