Úžasná domáca voňavka

Zakúpte si jednotlivé zložky hneď pod postupom
Popis

Tento základ je ideálny pre aromaterapetuické prípravky. P odporuje prenikaniu esenciálnych olejov a zlepšuje biologickú dostupnosť. Základ na výrobu parfémov sa skladá z 97,2 prírodných zložiek, z toho 92 pochádza z ekologického poľnohospodárstva. Základ na výrobu parfumov ani jeho zložky neboli testované na zvieratách a NEOBSAHUJE ftaláty ani glykol.

 

Čo je denaturácia?

Denaturácia je pridanie ďalšej látky do alkoholu, aby sa nedal použiť na ľudskú spotreby. Bežne sa používajú glykoly, tie sú ale známe pre svoj silný dráždivý potenciál a iné nežiaduce účinky. V našom základe je však bitrex.

BITREX: Jedná sa o najviac horkú látku zo všetkých látok. Je inertný a bez zápachu, používa sa v malom množstve a dodáva natoľko nepríjemnú chuť, že je produkt nepožívateľný. Bitrex je natoľko nepríjemný, že zabráni náhodnému požitiu. Bitrex je schválený Ecocertom pre bio výrobky.

Ako si teda vyrobiť vlastný parfém za pár minút?

Návod na výrobu domáceho parfumu:

Zmiešajte 40ml nášho základu na výrobu parfémov a 10 ml ľubovoľnej vône ( esenciálny olej , silica, kompozícia) a máte báječný domáci parfém s vôňou presne podľa vašich predstáv.

Články
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko