Mydlová hmota s aloe vera, 1 kg
Novinka

Mydlová hmota s aloe vera, 1 kg

ID produktu5204
Novinka
Tento mydlový základ jemne čistí a upokojuje pokožku a má vynikajúcu penivosť.Viac informácií
5,49 EUR 4,54 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Mydlová hmota s aloe vera je biely rýchlo tuhnúci mydlový základ.

Vyskúšajte starostlivosť o pleť s našou mydlovou hmotou s aloe vera.

Naša mydlová hmota s aloe vera je vytvorená s dôrazom na kvalitu a prírodnosť. Čistí, obnovuje a dodáva vašej pokožke sviežosť.

Mäkká a krémová textúra mydlovej hmoty sa ľahko spracováva a umožňuje vám vytvoriť vlastné jedinečné mydlá plná starostlivosti.

Samotná mydlová hmota nie je hotovým mydlom, ale základnou surovinou na výrobu mydiel. Tu je obvyklý postup, ako použiť mydlovú hmotu:


•Príprava a bezpečnosť:

Pred začiatkom práce si pripravte všetko potrebné vybavenie, vrátane formičiek na mydlo, farieb, vôní a ďalších prípadných prísad. Majte na pamäti základné pravidlá bezpečnosti pri práci s chemickými látkami.
• Roztavenie mydlovej hmoty:

Roztavte mydlovú hmotu. To môže byť vykonané v mikrovlnnej rúre alebo vo vodnom kúpeli. Postupujte podľa pokynov uvedených na obale mydlovej hmoty, aby ste dosiahli správnu teplotu a konzistenciu.
• Pridanie farieb a vôní:

Pokiaľ chcete, môžete do roztavenej mydlovej hmoty pridať farby a vône podľa svojho výberu. Buďte opatrní s dávkovaním, aby ste dosiahli požadovaný vzhľad a vôňu mydla.
• Naplnenie formičiek:

Naplňte formičky na mydlo zmesou roztavenej mydlovej hmoty a prísad. Pri tejto fáze môžete pridať aj drobné ozdobné prvky, ako sú sušené kvety alebo bylinky.
• Stuhnutie a odstránenie:

Nechajte mydlo stuhnúť a vychladnúť v formičkách. Po dostatočnom stuhnutí môžete mydlo opatrne vybrať z formičiek.
• Použitie:

Nechajte mydlo zazrieť 48 hodín. Vaše vlastné vyrobené mydlá s kozím mliekom sú teraz pripravené na použitie! Môžete ich začať používať pri kúpaní alebo sprchovaní.

Balenie 1kg

 

INCI: INGREDIENS: AQUA, GLYCERÍN, SODIUM STEARATE, PREPYLENÉ GLYCOL, SODIUM LAURATE,
HYGROGENATED STARCH HYDROLYSATE, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE,
DISODIUM LAURETH SULFOSUCCINATE, TITANIUM DIOXIDE, TETRASODIUM EDTA, ALOE VERA.

Upozornenie: niekedy vás mate látka sodiium laurethsulfate, táto látka nie je SLS ale SLES. SLES je mäkším derivátom, jeho chemická štruktúra prešla
  etoxyláciou, čo znamená, že bola upravená tak, aby bola menej dráždivá a šetrnejšia k pokožke. Má tendenciu vytvárať viac peny a je menej dráždivý ako SLS. Avšak je to sulfát.

Parametre
Jednotková váha (g)1000
Veľkosť balenia (ks)1
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko