Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g
Novinka
Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g
Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g

Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g

ID produktu6894
Novinka
Tuhé mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou pre maximálnu čistotu vašej bielizne obsahuje kokosový olej, olivový olej, lanolín, morskú soľ a síru, vysoko kvalitné tuky a oleje a tiež kvapku Natural Parfum nonalergic.Viac informácií
2,83 EUR 2,34 EUR bez DPH
Skladom

Chcete pomôcť s nákupom? Zavolajte nám: +420 601 365 245

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Prečo naše pracie mydlo obsahuje síru?

Síra je podľa dostupných informácií vynikajúcim prostriedkom, pretože výrazne bráni rastu plesní, baktérií a vírusov. Odjakživa sa síra používa na sírenie pivníc, ale aj na sírenie sudov na uskladnenie vína a piva. Síra sa používa aj na liečbu svrabu, ekzému a iných kožných chorôb.

Maximálne šetrné, ale aj účinné. Použitie je úplne jednoduché. Pokiaľ budete prať v ruke, stačí navlhčiť a niekoľkokrát prejsť bielizeň a poriadne prepadnúť. Do práčky je vhodnejšie mydlo buď nastrúhať alebo pripraviť sliz s prídavkom perkarbonátu sodného.

Mydlo na pranie so sírou je veľmi vhodné aj na pranie bielizne, ktoré prišlo do styku s našimi zvieracími miláčikmi! Na pranie látkových menštruačných vložiek, detských plienok, ponožiek a spodnej bielizne.

A ako perieme my?

Aby sa z bielizne uvoľnila všetka špina a mali sme žiarivú bielizeň, skúšali sme postup, ako to robili naše babičky a trochu to prispôsobili našim podmienkam. Bielizeň sme na niekoľko hodín namočili do teplej vody, kam sme natrúhali naše mydlo na pranie a nechali dobre odmočiť. Potom sme ich iba vyžmýkali tak, aby sa dalo prebrať do automatickej práčky (nemáchali sme v čistej vode, je žiaduce, aby krásne rozpustené pracie mydlo zostalo ešte v bielizni). Do kaslíka na prášok sme už dali iba perkarobnát sodný s 1% TAED a zvolili program podľa bielizne. Bielizeň bola krásne vypraná, bez zvyškov mydla a krásne mäkučká. Vďaka dlhšiemu času, kedy bola bielizeň namočená a mohla sa rozložiť všetka špina, nebolo už do pracieho cyklu potrebné dávať ďalší prací prášok alebo mydlo, ale mechanicky sa bielizeň v práčke prepadla a výsledok bol fantastický.

Vďaka zloženiu už nemusíte používať ďalšie zmäkčovače na tkaniny. Vďaka zvoleným surovinám má mydlo výborné pracie schopnosti, plne rozložiteľné a nedráždivé! Mydlo je vhodné na pranie bežnej bielizne v domácnosti.

Veľmi dobré výsledky dosiahnete, ak necháte v mydle bielizeň cez noc namáčať a potom vyperiete. Vďaka síre bude čisté, jemné a dobre vyprané!

Množstvo mydla na pranie používajte podľa miery zašpinenia bielizne.

Výroba mydla

Mydlo na pranie "PARFAIT" je pripravené metódou za tepla a podľa receptúry našich babičiek, tak ako ich pripravovali predtým v každej chalupe. Receptúru sme samozrejme trošinku upravili a vylepšili.

Minimálna hmotnosť je 100 g

Jednotková váha (g)100
Najčastejšie použitiePracie prostriedky
Veľkosť balenia (ks)1
Recenzie produktov
Produkt nebol hodnotenýPridať hodnotenie
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko