Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g
Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g
Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g

Mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou, 100 g

ID produktu6894
Tuhé mydlo na pranie "PARFAIT" so sírou pre maximálnu čistotu vašej bielizne obsahuje kokosový olej, olivový olej, lanolín, morskú soľ a síru, vysoko kvalitné tuky a oleje a tiež kvapku Natural Parfum nonalergic.Viac informácií
3,80 EUR 3,14 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Prečo naše pracie mydlo obsahuje síru?

Síra je podľa dostupných informácií vynikajúcim prostriedkom, pretože výrazne bráni rastu plesní, baktérií a vírusov. Odjakživa sa síra používa na sírenie pivníc, ale aj na sírenie sudov na uskladnenie vína a piva. Síra sa používa aj na liečbu svrabu, ekzému a iných kožných chorôb.

Maximálne šetrné, ale aj účinné. Použitie je úplne jednoduché. Pokiaľ budete prať v ruke, stačí navlhčiť a niekoľkokrát prejsť bielizeň a poriadne prepadnúť. Do práčky je vhodnejšie mydlo buď nastrúhať alebo pripraviť sliz s prídavkom perkarbonátu sodného.

Mydlo na pranie so sírou je veľmi vhodné aj na pranie bielizne, ktoré prišlo do styku s našimi zvieracími miláčikmi! Na pranie látkových menštruačných vložiek, detských plienok, ponožiek a spodnej bielizne.

A ako perieme my?

Aby sa z bielizne uvoľnila všetka špina a mali sme žiarivú bielizeň, skúšali sme postup, ako to robili naše babičky a trochu to prispôsobili našim podmienkam. Bielizeň sme na niekoľko hodín namočili do teplej vody, kam sme natrúhali naše mydlo na pranie a nechali dobre odmočiť. Potom sme ich iba vyžmýkali tak, aby sa dalo prebrať do automatickej práčky (nemáchali sme v čistej vode, je žiaduce, aby krásne rozpustené pracie mydlo zostalo ešte v bielizni). Do kaslíka na prášok sme už dali iba perkarobnát sodný s 1% TAED a zvolili program podľa bielizne. Bielizeň bola krásne vypraná, bez zvyškov mydla a krásne mäkučká. Vďaka dlhšiemu času, kedy bola bielizeň namočená a mohla sa rozložiť všetka špina, nebolo už do pracieho cyklu potrebné dávať ďalší prací prášok alebo mydlo, ale mechanicky sa bielizeň v práčke prepadla a výsledok bol fantastický.

Vďaka zloženiu už nemusíte používať ďalšie zmäkčovače na tkaniny. Vďaka zvoleným surovinám má mydlo výborné pracie schopnosti, plne rozložiteľné a nedráždivé! Mydlo je vhodné na pranie bežnej bielizne v domácnosti.

Veľmi dobré výsledky dosiahnete, ak necháte v mydle bielizeň cez noc namáčať a potom vyperiete. Vďaka síre bude čisté, jemné a dobre vyprané!

Množstvo mydla na pranie používajte podľa miery zašpinenia bielizne.

Výroba mydla

Mydlo na pranie "PARFAIT" je pripravené metódou za tepla a podľa receptúry našich babičiek, tak ako ich pripravovali predtým v každej chalupe. Receptúru sme samozrejme trošinku upravili a vylepšili.

Minimálna hmotnosť je 100 g

Parametre
Jednotková váha (g)100
PoužitiePracie prostriedky
Veľkosť balenia (ks)1
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko