Mletý jantár, 50 g
Mletý jantár, 50 g
Mletý jantár, 50 g

Mletý jantár, 50 g

ID produktu3911
Prášok je vyrobený z jantáru z Baltského mora a poslúži vám ako skvelý peeling.Viac informácií
2,88 EUR 2,38 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

  • Prášok je vyrobený z jantáru z Baltského mora.
  • Jantár je ľahká a krehká látka, zvláštna forma uhlíkatej nerastnej látky, niekedy zaradená medzi minerály. Inokedy je radená medzi organogénne sedimentárne horniny, pretože ide o fosilizovanú živicu niektorých stromov, mineralizovanú živicu treťohorných ihličnanov starú najčastejšie okolo 50 miliónov rokov (je však známy jantár vo veku až 320 miliónov rokov), teda pochádzajúci z prvohorného karbónu.
  • Litoterapeuti veria, že jantár má pozitívny vplyv na našu psychiku tým, že upokojuje a dodáva kreatívnu energiu. Je nesmierne luxusný. Legenda hovorí, že Kleopatra používala tento doplnok, pretože vedela o jeho prínosnosti. Mnohí veria v magickú silu jantáru.
  • Bol označovaný ako „teplý kameň“. Jantárový prach pochádza z jantáru z Baltského mora vyloveného na plážach v Poľsku. Nie je to vedľajší produkt leštenia jantáru. Neobsahuje leštiacu pastu.

Použitie

  • Má mnoho vlastností: je to skvelý peeling. Jantárový prach s drobnými, viditeľnými kúskami jantáru. Jeho štruktúra je viditeľná a hmatateľná.
  • Vďaka fragmentácii pokožka v ešte väčšej miere absorbuje živiny a minerály zachytené v jantáre, ako je kremík, horčík, železo, vápnik a draslík. Pomáha pri regenerácii pokožky, dodáva energiu, zlepšuje imunitnú kapacitu, zlepšuje krvný obeh a okysličuje.
  • Vďaka tomu pleť vyzerá lepšie, zdravšie a šťavnatejšie.
  • Pokiaľ ho pridáte do svojho mydlového základu, získa krásnu žltú, lesklú farbu. Do rozpusteného mydlového základu stačí pridať trochu prášku a chvíľu počkať, kým základ vychladne. Týmto jednoduchým spôsobom si môžete vyrobiť svoje vlastné veľmi výživné mydlo pre seba alebo ako darček pre niekoho výnimočného.
Parametre
Jednotková váha (g)50
Veľkosť balenia (ks)1
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko