Melano Regul, 30 ml

Melano Regul, 30 ml

ID produktu3886
Táto koncentrovaná aktívna látka, vyťažená z ajurvédskej rastliny zvanej Punarnava, bojuje so všetkými typmi pigmentových škvŕn vďaka regulačnému pôsobeniu na syntézu melanínu.Viac informácií
13,55 EUR 11,20 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

 • Ide o kozmetickú surovinu, ktorá pôsobí v krémoch depigmentačne a zjasňuje pleť. Ide o 100% prírodný extrakt, bez konzervačných látok alebo prísad.
 • Krajina pôvodu Francúzsko, zber rastliny Boerhavia diffusa: India
 • Číra až mierne zakalená tekutina hnedej farby, balená v jantárovej sklenenej fľaštičke.
 • Je rozpustný vo vode, nerozpustný v oleji.

Použitie

Tento prírodný extrakt s preukázanou účinnosťou do prípravkov, ktoré majú za úlohu odstrániť alebo potlačiť pigmentové škvrny.

Depigmentáciu a zjasnenie: táto účinná látka znižuje expresiu tyrozinázy, kľúčového enzýmu v procese syntézy melanínu v melanocytoch. Okrem toho znižuje aktivitu tyrozinázy, čo znižuje množstvo produkovaného melanínu, a tým aj má zosvetľovací účinok.

Pomáha znižovať škvrny na koži: táto účinná látka znižuje hromadenie melanínu v epidermis znížením počtu dendritov melanocytov. Vzhľadom na to, že dendrity sú "mosty", cez ktoré melanocyty prenášajú melanín do keratinocytov v epidermis, zníženie počtu dendritov zabraňuje hromadeniu pigmentu v epidermis a znižuje nehomogenitu pigmentácie.

Účinnosť in vitro a in vivo u dobrovoľníkov: táto účinná látka bola testovaná na niekoľkých typoch škvŕn: povrchové pigmentové škvrny (post-zápalové hyperpigmentácie, ktoré zanechali pupienky alebo lézie), hnedé škvrny v dôsledku UV, pigmentové nepravidelnosti a hlboké . Melano'regul viditeľne znižuje povrchové škvrny a hlbšiu akumuláciu pigmentov.

Zjednocuje a objasňuje pleť: preukázaný zjednocujúci účinok na dobrovoľníkov: zosvetľujúci účinok pokožky je väčší v oblastiach so škvrnami a hyperpigmentáciami, ktoré navodzujú globálnu homogenizáciu pleti, zjednocujú pleť a pleť rozjasnia.

Bezpečný: táto účinná látka reguluje syntézu melanínu tým, že zasahuje proti prúdu v procese, a bez ovplyvnenia životaschopnosti melanocytov, na rozdiel od tradičných depigmentantov, ktoré majú toxický účinok na bunky.

Táto aktívna látka nie je fotosenzibilizačná a môže byť použitá v krémoch určených aj na dennú starostlivosť. Vystavenie sa slnku alebo UV žiareniu má však tendenciu zvýrazňovať pigmentové škvrny alebo dokonca vytvárať nové, takže sa odporúča vyhnúť sa intenzívnej expozícii a použiť ochranu prispôsobenú typu pleti.

Odporúčané dávkovanie: 1 - 3%

Táto účinná látka sa používa ako prísada do vašich kozmetických prípravkov:

 • Preventívna a liečebná starostlivosť o miesta s výskytom pigmentových škvŕn
 • Prejasnenie a zjednotenie starostlivosti o pleť
 • Depigmentačná starostlivosť
 • Starostlivosť o ruky a dekolt
 • Starostlivosť o matnú pokožku s nepravidelnosťami pigmentov
 • Niektoré konkrétne nápady na výrobu produktov: Intenzívny krém na zníženie škvŕn, krém na ruky, telové mlieko po opaľovaní, ktoré zabraňuje vzniku škvŕn

Bezpečnostné opatrenia

 • Neaplikujte na kožu čisto.
 • Rešpektujte odporúčané dávkovanie.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí.
 • Neprehĺtajte.

INCI: Propanediol, Aqua, Boerhavia difúzny koreňový extrakt

Parametre
Jednotkový objem (ml)30
Veľkosť balenia (ks)1
Krajina pôvoduFrancúzsko
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko