Kúpeľové soli e-book
Kúpeľové soli e-book
Kúpeľové soli e-book

Kúpeľové soli e-book

ID produktu6568
Zmes soli a vody - soľanka - bola odpradávna považovaná za magické fluidum. V podobe horúcej vane dokáže naše telo i myseľ zrelaxovať, uvoľniť a dodať nové sily na nový deň alebo dobrú noc... Navyše sa jedná o najjednoduchšie, najúčinnejšie a najúčinnejšie DIY, ktoré si môžete doma vytvoriť.Viac informácií
3,91 EUR 3,23 EUR bez DPH
Ihneď na odoslanie

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Popis e-booku

Zmes soli a vody - soľanka - bola odpradávna považovaná za magické fluidum. V podobe horúcej vane dokáže naše telo i myseľ zrelaxovať, uvoľniť a dodať nové sily na nový deň alebo dobrú noc... Navyše sa jedná o najjednoduchšie, najúčinnejšie a najúčinnejšie DIY, ktoré si môžete doma vytvoriť.

V tomto eBooku nájdete prehľadne na 63 stranách niečo málo o liečivých účinkoch kúpeľa, zoznámite sa s najprospešnejšími surovinami a naučíte sa základný jednoduchý recept na kúpeľovú soľ. V neposlednom rade na Vás čaká 15 autorských originálnych receptov ako napríklad: Voňavá vaňa pre malé princezné, Soľ pre gentlemanov alebo Remineralizačný kúpeľ. Samozrejme nechýba podrobný recept na legendárnu levanduľovú soľ (z prebalu Výroba/Knihy). Jednoduché recepty na liečenie kože, prírodnú starostlivosť o telo i na zábavné popoludňajšie tvorenie s deťmi.

Naša myšlienka

Sama som pri svojich prvých pokusoch o výrobu kozmetiky dosť často narážala na nedostatok informácií alebo naopak príliš veľký výber surovín. A strácala som sa. Potom človek musí tvoriť štýlom: POKUS, OMYL. Tento spôsob je síce starý ako čas sám, ale je trochu zdĺhavý a hlavne drahý.

Preto som sa rozhodla vytvoriť prehľadné návody a zhromaždiť získané informácie na jedno miesto. Účel je, aby ste Vy začali tvoriť na základoch môjho "pokus omyl" a nemuseli opakovať moje chyby. A aby mal každý Váš výrobok veľkú šancu fungovať tak, ako chcete, a mal tú správnu podobu, vôňu a hlavne účinky.

Naše eBooky sú unikátne v tom, že neprekladajú slepo recepty, ale vysvetľujú princípy. Vďaka nim môže každý pochopiť ako sa ktoré látky správajú, čo s čím sa dá kombinovať a prečo. Na čo je to dobré? Keď máte tieto informácie, môžete si dostupné recepty ľubovoľne upravovať alebo tvoriť vlastné – úplne unikátne a prispôsobené Vám.

Čo je eBook?

Možno ste na ne zvyknutí, možno sú pre vás novinkou. EBooky sa označujú elektronickej Výroba/Knihy a brožúry. Graficky si nič nezadajú s tými tlačenými, ale pre moderného výrobcu kozmetiky majú mnoho výhod:

Zadarmo do emailu dostávate aktualizácie a tzv. „druhé a ďalšie vydania“ – Váš eBook je teda vždy aktuálny a už zaň v budúcnosti nemusíte nikdy platiť

Sú prispôsobené pre domácu tlač a Vy si tak môžete zaobstarať ľubovoľný počet kópií – jednu pracovnú, kam si budete písať, jednu len na čítanie…

V každom eBooku je miesto pre Vaše poznámky a zápisky - pokiaľ Vám nebude stačiť miesto, vždy si môžete ľubovoľný počet konkrétnych stránok dotlačiť

Distribúcia je rýchla a bez ďalších nákladov

Vďaka nulovým nákladom na tlač sú pre Vás eBooky pripravené za veľmi dostupné ceny

Ako teda eBook objednať?

EBook je iba elektronická forma, nedostanete teda žiadny tlačený materiál.

Ak chcete zakúpiť iba eBook a nemáte v objednávke nič ďalšie, ebook vám pošleme elektronicky bez poštovného. Zvoľte iba pri voľbe prepravcu možnosť osobný odber, darčekové poukazy, eBooky.

Ak máte v objednávke aj ďalšie produkty, nevadí, produkty odošleme a ebook vám príde na mail zvlášť.

Parametre
Veľkosť balenia (ks)1
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko