Bojovník proti starnutiu - krém s opunciovým olejom a kolagénom

Suché ruky, dehydratovaná pleť, drsná koža so šupinkami alebo dokonca prasklinami, zrelá pokožka s vráskami? Honom si namiešajte tento zázračný krém s kolagénom a opunciovým olejom!Viac informácií
Zakúpte si jednotlivé zložky hneď pod postupom
Popis

Máte suché ruky, dehydratovanú pleť, drsnú kožu, riedke riasy, nekvalitné vlasy? Na tieto neduhy je výborný kolagén . Na koži vytvára hydrofilný film, zlepšuje hydratáciu a zabraňuje dehydratácii, poskytuje jemnosť, vláčnosť a pružnosť pokožky. Je vhodný na suchú a dehydratovanú pleť, na drsnú kožu a zrelú pleť. Na zahustenie rias a na vlasy.

Opunciový olej je zase malým zázrakom v kozmetike. Pomáha k hydratácii buniek, podporuje zdravú tvorbu kolagénu a znižuje výskyt niektorých problémov, ako sú jemné linky, vrásky, tmavé kruhy. A určite stojí za vyskúšanie.

Čo teda vyskúšať krém s kolagénom na všetky tieto neduhy?

Opunciový krém s kolagénom

Budeme potrebovať:

Opunciový olej 7,6g a Emulgačný vosk č. 3 3,1g
Ružová voda 33,7g
Kyselina hylurónová 0,1g
Rastlinný kolagén 0,2g
Relax rides 1g
Esenciálny olejček podľa požadovanej vône 0,6 - 1g
Cosgard konzervant 0,3 g


Postup:

V miske č.1 zmiešajte opunciový olej a emulgačný vosk č.3
Do ďalšej misky (č.2) odvážte požadované množstvo ružovej vody.

Zahrejte misku 1 na 70°C a misku č.2 aj na 70°C. Akonáhle obe misky dosiahnu rovnakú teplotu, pomaly a za stáleho miešania nalejte misku s vodou (č.2) do misky s olejom (č.1). Dôkladne miešajte cca 3 minúty. Zmes bude krásne homogenizovať. Po troch minútach dajte misku do vodného kúpeľa, urýchlite si tým chladenie a miešajte cca ďalšie tri minúty.
Nakoniec pridajte všetky ostatné zložky, pekne jednu po druhej a vždy dôkladne premiešajte.

Vložte do vhodnej sklenenej nádobky.

Články
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Podrobné nastaveniePovoliť všetko