Niaouli

Niaouli, 10 ml

(1)
ID produktu4576
Nabíjacie esenciálne oleje, je známe, že stimuluje prirodzenú obranyschopnosť a pôsobí antibakteriálne a protivírusovo.Viac informácií
2,20 EUR 1,82 EUR bez DPH

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Charakteristika

  • 100% prírodný esenciálny olej, destilovaný s vodnou parou
  • Pomáha na kŕčové žily, unavené nohy, pri pocite ťažkých nôh.
  • Rozpustnosť: v tukoch av liehu
  • Flash bod: 53 °C

Použitie

Účinky: Antiseptický, dezinfekčný, povzbudzuje pri únave, dodáva energiu, stimuluje, harmonizuje, vhodný pri prechladnutí, chrípke, priaznivo ovplyvňuje činnosť dýchacieho systému. Čistí vzduch od mikróbov, účinný pri poranení kože, popáleninách a vredoch, regeneruje pokožku.

Použitie v kozmetike: V ktémoch sa používa na mastnú a zápalovú pleť (akné). Niekedy vhodný pri ekzémoch a lupienke. Kúpeľové a masážne prípravky ako prevencia prechladnutia.

Zloženie

  • 100% prírodný esenciálny olej, destilovaný s vodnou parou

INCI

  • Melaleuca viridiflora Leaf Oil

Upozornenie

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady (ES) nám neumožňuje uvádzať pri výrobkoch liečebné tvrdenia. Preto vám nemôžeme podať ďalšie zaujímavé informácie a musíme vás odkázať na verejne dostupné zdroje na internete.

Nariadenie (ES) č. 1272/2008 o klasifikácii, označovaní a balení látok a zmesí:

Bezpečnostné upozornenie: Pri požití a vniknutí do dýchacích ciest môže spôsobiť smrť. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI POŽITÍ: Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. Skladujte uzamknuté. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

Signálne slovo: Nebezpečenstvo

H226 Horľavá kvapalina a pary. H304 Môže byť smrteľný pri požití a vniknutí do dýchacích ciest. H315 Dráždi kožu. H317 Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. H319 Spôsobuje vážne podráždenie očí. H411 Toxický pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami.

Obsahuje: d-dimonén, Linalool, pin-2(10)-e, pin-2(3)-en, citral

Označenie

CAS: 132940-73-9, EINECS: 310-217-5

Parametre
Jednotkový objem (ml)10
Veľkosť balenia (ks)1
Krajina pôvoduMadagas
Hodnotenia a recenzie
5
Kvalitní produkt, doporučuji5
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko