Hodváb

Hodváb, 10 g

ID produktu4466
Hodváb je perfektný na výrobu mydiel, stačí rozpustiť malé množstvo.Viac informácií
2,71 EUR 2,24 EUR bez DPH

Neviete, ako si vybrať produkt? Napíšte nám na: eshop@ekokoza.cz

Popis

Použitie

  • Perfektná pre výrobu mýta. Pridajte do svojho mýdla pre hedvábny pocit. Na pokožke je úžasné, dodáva lesk a pomáha vytvárať bohatou pěnu. Pridaním tussahového hedvábí do vašich receptúr na mýdla dodáte mäkkým, hedvábnym a luxusným pocitom. Mnoho výrobcov má pocit, že využíva aj k "kluzkejšiemu" pocitu a dáva kostkám mierne lesklejší vzhľad. Vlákna hedvábí se sberajú z kokonov až po vyvažovanie bource morušového
  • Stačí rozpustiť malé množstvo (použijeme 1 g na 2,5 kg tuků / olejov) vo zmesi. Pro dosiahnutie najlepších výsledkov je třeba nastříhat hedvábí na malé kousky, aby sa rýchlo rozpustilo, pridáte ho do pripraveného louhu. Potom louhým obohateným hedvábím pridáte ako zvyčajne. Vlákna sa môžu shlukovať. Ak k tomu dôjde, pevne pritlačte šluk lžičkou k nádobe, aby sa rozbil. Rozbití shluku pomôže hedvábí sa rýchlejšie rozpustiť.

INCI


•Tussah Silk

Parametre
Jednotková váha (g)10
Veľkosť balenia (ks)1
Hodnotenia a recenzie
Produkt nebol hodnotený+ pridať recenziu
Záleží nám na vašom súkromí

Ekokoza má rada cookies! Súbory cookie nám pomáhajú ponúkať správne produkty, príjemné zľavy a ďalšie skvelé služby. Stačí nám dať súhlas na ich používanie.

Upraviť moje voľbyPovoliť všetko